Талановита виконавиця, популярна співачка, успішна сольна артистка, а також дизайнер і відеоблогер Надя Дорофєєва порадувала шанувальників кадрами зі свого відпочинку. Вона показалася аудиторії в одному із закладів в теплих краях.

Відповідні кадри Надя Дорофєєва опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська знаменита артистка має мільйони шанувальників завдяки своїй працьовитості і природній жіночій красі. Багато представників чоловічої статі мріють про таку жінку.

Сторіс Наді Дорофєєвої
Сторіс Наді Дорофєєвої

У своїй публікації талановита співачка постала перед публікою в ненав'язливому щоденному образі-біла вільна сорочка оверсайз, яка виглядає на ній, як плаття, чорні сонцезахисні окуляри і масивні стильні кросівки білого кольору.

Вона сидить за столиком і п'є напій з екзотичних фруктів в цікавому приміщенні, що нагадує якийсь місцевий ресторанчик на Балі, де, власне, вона і відпочиває зі своїм чоловіком Володимиром Дантесом.

Сторіс Наді Дорофєєвої
Сторіс Наді Дорофєєвої

Також Надя показала фотографію, на якій вона знаходиться в кімнаті, що нагадує туалет, але не звичайний, а з екзотичними рослинами.

Вона стоїть біля дзеркала і тримає в руках дорогий телефон марки "Apple", щоб зробити знімок в дзеркалі.

Нагадаємо, що українська артистка Надя Дорофєєва зачарувала чоловічу аудиторію пікантними знімками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита виконавиця Надя Дорофєєва показала публіці свій шикарний виступ на сцені в новорічну ніч.

Також портал "Українці" писав, що знаменита співачка Надя Дорофєєва показала команду знаменитостей, з якою готувала сюрприз.