Знаменита українська телеведуча, модель, а також журналістка, дружина народного артиста України Юрія Горбунова Катя Осадча поділилася кадрами в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася на відпочинку в літньому одязі.

Відповідні фотографії Катя Осадча оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що будучи юною дівчиною, українська телеведуча працювала в модельному агентстві на Заході Європи, але в 18 років вона повернулася в Україну.

Талановита журналістка відома на всю країну завдяки програмі" Світське Життя", де вона приймає у себе в гостях всіляких знаменитостей України і не тільки.

Крім цього, кожен її шанувальник знає, що вона - дуже гостра на мову і з легкістю, без особливих зусиль, може ввести будь-кого в незручне становище.

У своїй публікації українська знаменитість постала перед публікою в літньому образі - легка біла накидка, під якою можна побачити ліфчик чорного кольору, а на її голові накинутий капелюх, який нагадує капелюх ковбоя, і сонцезахисні окуляри. На задньому тлі можна побачити великі кущі з червоними квітами.

Катерина Осадча
Катерина Осадча

"Квіти, зелена трава і зелені дерева - те по чому найбільше сумую нашою довгою сірою зимою. А чого вам бракує зимою, чого найбільше чекаєте влітку? ",- підписала свої фотографії зірка.

Нагадаємо, що знаменита українська телеведуча Катя Осадча показала аудиторії свій святковий вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", ведуча Катя Осадча та її чоловік Юрій Горбунов показали спільний знімок з кумами.

Також портал "Українці" писав, що популярна телезірка Катя Осадча показала шанувальникам, як вона проводить своє дозвілля.