Відомий музичний продюсер і актор, автор і виконавець пісень, колишній учасник групи "Время и Стекло" Олексій Завгородній (він же Позитив) порадував шанувальників відеолентою в своєму акаунті в соціальній мережі. Він показався зі своїм близьким другом і колегою Потап на свіжому подкасті.

Відповідний відеоролик Позитив оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що український артист є дуже життєрадісною людиною. Він одночасно брав участь у двох колективах "Время и Стекло" і "Mozgi". Крім цього, він озвучує фільми і активно займається продюсуванням.

Позитив (Олексій Завгородній), скріншот із відео
Позитив (Олексій Завгородній), скріншот із відео

Відомо, що батьки позитиву були творчими особистостями, його мама танцювала в балеті, а батько був директором театру, де вони і познайомилися.

Як не дивно, батьки здали маленького артиста в хореографічний гурток. Підростаючи, майбутній знаменитий артист задумався, чим же йому займатися: хореографією або ж музикою. Після цього він вступив до київської академії мистецтв.

У своїй публікації український артист постав у студії зі своїм наставником Потапом на подкасті під назвою "2popodcast", куди вони запрошують різноманітних зірок шоу-бізнесу.

"Новий випуск @2popodcast з @anatoliyanatolich вже доступний до перегляду)) дуже веселий випуск і навіть трохи ріпчика від @theintervieweraa @realpotap посилання в сторіз", – прокоментував свій пост Позитив.

Нагадаємо, що знаменитий український артист позитив звернувся до аудиторії на честь Нового року, що прийшов.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Надя Дорофєєва показала фанатам, як вона зі своїми колегами готувала сюрприз українській публіці в Новому році.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Надя Дорофєєва показала публіці свій великий концерт зі своїм колишнім колегою Позитивом.