Знаменита українська співачка, представниця України на "Євробаченні", чарівна і ніжна Злата Огневич потішила фанатів красивим знімком у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в красивому вигляді успішної мадам.

Відповідну публікацію Злата Огневич оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Популярна українська артистка постала перед аудиторією в красивому вигляді - костюм ніжно-рожевого кольору і короткий шкіряний топік чорного кольору, її волосся укладене в ефектну зачіску, а в очі кидаються величезні сережки співачки.

Крім цього, знаменитість підписала пост словами про нещодавно прийнятий закон про українську мову.

"#ЗаконПроМову Хочу почути Вашу думку стосовно найгарячішої теми! 🔥🔥🔥 Віднедавна, усі надавачі послуг будуть зобов'язані обслуговувати та надавати інформацію в Україні українською мовою 🇺🇦 Виключення: його дія не поширюється на сферу приватного спілкування та здійснення релігійних обрядів. Агов!!! Люди! Чому так багато обурення?? Це ж круто! В нас же є ВЛАСНА культура, прекрасна культура 🤍 І тільки ми можемо її захистити, плекати, любити 🙌🏾", - пише у своїй публікації зірка.

Також Злата навела кілька прикладів, що, наприклад, в інших країнах люди спілкуються рідною мовою, і закликає аудиторію спілкуватися рідною мовою.

Злата Огневич
Злата Огневич

"Чомусь, у Франції або Італії всюди чутно мову носіїв, англійська- за бажанням//знанням. Гадаю, час прийшов і в нас з Вами є прекрасна можливість бути справжніми представниками України й її культури. В принципі, як і бажали того наші предки. Самоідентифікація має певні механізми, фактори формування. Саме так і має бути! А тому- мені незрозуміла вся ця "істерика" стосовно мовного закону 🤷🏻‍♀️🤦🏽🤷🏼‍♂️", - прокоментувала фотографію артистка.

Нагадаємо, що українська співачка Злата Огневич показала аудиторії свою сестру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська виконавиця Злата Огневич у свій день народження звернулася до фоловерів.

Також портал "Українці" писав, що талановита артистка Злата Огневич показала шанувальникам шикарні фотографії з Стародавнього Єгипту.