Одна з найпопулярніших і успішних жінок на сьогоднішній день, колишня "Холостячка" Ксенія Мішина порадувала аудиторію публікацією в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася зі своїм сином на відпочинку в Україні.

Відповідні знімки Ксенія Мішина оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Ні для кого не секрет, що український романтичний проект "Холостячка" визнали одним з найбільш вдалих проектів в 2020 році. Навіть після його закінчення навколо головної героїні ходять різноманітні чутки і обговорення, через що Ксенія Мішина стала справжньою знаменитістю.

На своїх фотографіях українська зірка постала в пікантному образі, показавшись в одному купальнику леопардового кольору. Вона перебувала в джакузі зі своїм сином в одному з українських закладів для відпочинку.

"Минулого року, завдяки проекту мені випав дивовижний шанс — помандрувати по нашій прекрасній, родючій і надихаючій країні. Якщо чесно, це стало для мене грандіозним відкриттям", - прокоментувала публікацію актриса.

Крім цього, вона поділилася своїми враженнями від шикарного місця, де вона була.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

"Вражаючі розливи Дніпра, різнокольорові луки, нескінченні поля з соняшниками, хотілося фотографувати кожні сто метрів під час переїздів між локаціями. Зізнатися, я і мій син вперше побували в Карпатах тоді, і це було ваааау! Просто дух захоплювало від первозданності цієї картини. Гори звичайно вміють вражати. Повага, захоплення і натхнення — іншим почуттям вони просто не залишали місце", - звернулася до фанатів знаменитість.

Нагадаємо, що українська актриса Ксенія Мішина розповіла секрет жіночої краси.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська красуня Ксенія Мішина звернулася до жіночої аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що телезірка Ксенія Мішина після зимової відпустки взялася за свою улюблену справу.