На автомобільному ринку США виставили на продаж рідкісний седан DeSoto Airflow, який зійшов з конвеєра понад 87 років назад. За даний автомобіль власник просить 8,5 тисяч доларів.

рідкісний седан DeSoto Airflow
рідкісний седан DeSoto Airflow

Седани цієї марки випускалися в Америці з 1934 по 1936 роки, та були досить революційними, адже саме в цьому авто вперше були зроблені фари у рівень, обтічні крила та форми кузова. Але дуже швидко ці автомобілі зійшли з виробництва, так як не мали великого попиту.

За 87 років свого існування автомобіль проїхав лище 29 тисяч миль, тобто 46,6 тисяч кілометрів, та мав двох власників. Проте останній з них дуже рідко ним користувався, і саме по цій причині автомобіль простояв у сараї цілих 50 років.

рідкісний седан DeSoto Airflow
рідкісний седан DeSoto Airflow

Сам автомобіль знаходиться в чудовому стані, але зрозуміло що він потребує технічного обслуговування перш ніж виїде на дорогу. За деякими даними відомо, що автомобіль має якісь незначні проблеми з паливним баком та гальмівною системою, проте має майже новий карбюратор, який декілька років тому замінювався власником.

Гордістю автомобіля можна назвати його рідні вузли і агрегати, а також абсолютно оригінальний салон, крісла якого знімалися та у запакованому стані бережно зберігалися окремо від автомобіля.