Популярна українська виконавиця, чарівна і скандальна співачка, заслужена артистка України Світлана Лобода порадувала фанатів приємною новиною в соціальній мережі. Вона показалася в шикарному вигляді леді і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Світлана Лобода продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Відома українська артистка відрізняється від багатьох інших артисток своїми скандальними витівками і сексуальними образами. Вона на постійній основі показує своє прекрасне тіло на публікаціях на своїй сторінці в соціальній мережі.

Але цього разу співачка розмістила більш стриману публікацію і офіційно заявила про те, що бере участь у музичному проекті.

Епатажна виконавиця показалася в строгому, але приємному вигляді, – красиві біле волосся, шикарний макіяж і чорний класичний костюм з відкритим декольте.

"Після 6го сезону "Голос Діти" мені неодноразово надходили пропозиції зайняти крісло наставника знову, але я наполегливо відповідала відмовою. Дитяча психіка-тонкий інструмент. А для мене-це величезна відповідальність. Але за останній час я отримала таку кількість листів від батьків і дітей з проханням повернутися, що ви просто не залишили мені вибору!", - підписала свій пост знаменитість.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Крім цього, вона офіційно заявила про своє повернення і сказала, що зробить все можливе для маленьких дітей.

"Я повертаюся в "ГОЛОС", щоб віддати найталановитішим дітям країни всю свою енергію! Щоб разом з ними творити і створювати, запускати їх, немов маленькі ракети, в неосяжний космічний світ музики. Щоб дати їм нестримну силу не боятися і вірити в те, що народжений для сцени, обов'язково її підкорить🤞я зроблю все, щоб захистити кожного з вас і бути не тільки наставником, а й кращим другом👩 Люблю❤️ чекаю до зустрічі на "Голос.Діти" 2021", - продовжила співачка.

Фото Світлани Лободи
Фото Світлани Лободи

Нагадаємо, що заслужена артистка Світлана Лобода порадувала аудиторію пікантним фото в нижній білизні.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита співачка Світлана Лобода показала фанатам свої соковиті форми.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Світлана Лобода порадувала чоловічу аудиторію відвертим знімком у соцмережі.