Якщо в польоті пасажиру стає погано, команда бортпровідників надає йому першу допомогу і в крайніх випадках літак приземляється в найближчий аеропорт, де його чекають профільні фахівці. Але що відбувається, якщо пасажир помер, не встигнувши отримати допомогу?

Про це пише The Sun.

стюардеса розповіла про інструкції на випадок смерті пасажира
стюардеса розповіла про інструкції на випадок смерті пасажира

Про це розповіла Стюардеса з Атланти, США, Шина Марі. 25-річна тікток-блогерша в своєму недавньому вірусному відео поділилася інструкціями на випадок, якщо в салоні хтось помер. Може здатися, що труп повинні відразу прибрати подалі від інших пасажирів, але на ділі все буде по-іншому і навряд чи комусь таке сподобається.

"Якщо у когось трапиться серцевий напад, він почне вмирати і ми нічого не зможемо з цим вдіяти, <...> ми просто почекаємо, поки не дістанемося до нашого кінцевого пункту призначення. Ми залишимо тіло в спокої на місці, де воно було", - говорить Шина Марі.

@sheenie_weenie_

the end #aviation #flightcrew #flying #stewardess #jetset flying.

♬ original sound - Sheena-marie

Також Шина додала, що якщо в літаку буде достатньо вільних місць — наприклад, якщо весь задній ряд вільний, — то тіло можна буде перетягнути туди і "накрити ковдрою". Коли літак приземлиться, пасажирів випустять, а потім на борт пустять медпрацівників для транспортування трупа. Сам же літак на час виведуть з експлуатації. Тоді ж зв'яжуться з членами сім'ї загиблого пасажира.

Дізнавшись про те, що тіло навіть не приберуть з салону, багато користувачів мережі були в шоці. Не дивно - не кожен захоче летіти додому або в подорож з трупом під боком.

стюардеса розповіла про інструкції на випадок смерті пасажира
стюардеса розповіла про інструкції на випадок смерті пасажира

"Якщо людина поруч зі мною в літаку помре, а ви спробуєте залишити його поруч зі мною, я краще вистрибну з вікна", - написав користувач TikTok

"Просто знайте, що, якщо не буде вільних місць, я буду сидіти у когось на колінах...",- додав ще один користувач TikTok

У коментарях з'явилися і люди, яким доводилося стикатися з таким. Якась Сью Джекман розповіла, що під час довгого перельоту з Лос-Анджелеса в Окленд, Нова Зеландія, помер її чоловік. Його визнали померлим за чотири години до приземлення. І весь цей час він так і продовжував лежати на своєму спальному місці, поки дружина тримала його за руку.