Одна з найскандальніших і епатажних артисток на українській естраді, популярна співачка, "королева" шоу-бізнесу Оля Полякова розмістила відеозвернення на своїй сторінці в соцмережі. Вона показалася в домашніх умовах і в терміновому порядку звернулася до аудиторії.

Відповідну відеоленту Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Українська артистка дуже відома своїми прямими висловлюваннями і скандальними вчинками. Вона неодноразово висловлює свою точку зору з будь-якого приводу, іноді доводиться навіть за це вибачатися.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Цього разу українська артистка в терміновому порядку звернулася до української аудиторії зі словами про прощення. Вона невдало висловила свою думку про творчість української співачки Тіни Кароль.

"Всім привіт, дорогі мої, вчора вийшов черговий випуск шоу "Маска", і я хочу сказати спасибі за те, що дивіться. Прочитавши деякі коментарі, я зрозуміла, що повинна дати свій коментар з приводу мого випаду в бік Тіни Кароль, де я називаю її плакальницею. Це відноситься виключно до творчості і до пісень Тіни Кароль. Ну, я дійсно думаю, що останнім часом у Тіни - дуже сумний репертуар, але саму артистку Тіну Кароль я дуже люблю і дуже поважаю, і ніколи б не стала жартувати на тему її особистої трагедії та особистої історії. Тому у всіх, кого це зачепило і образило, я щиро прошу вибачення", - звернулася Оля до публіки.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Користувачів, які підписані на сторінку скандальної співачки, дуже обурила думка Олі з приводу творчості Тіни, яку вона озвучила на проекті "Маска".

"Це був черговий урок для вас, надалі думати спочатку, а потім вже говорити так, щоб за це не довелося надалі виправдовуватися перед людьми, а найголовніше, якби це було щиро, це було б особисто...", "Висловлювання було все ж не про сумний репертуар, тут виправдання мимо. А в цілому, хоча б це. Неправильно. Негарно. Але визнано", - пишуть відгуки незадоволені фанати.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що скандальна українська співачка Оля Полякова показала публіці свої косметичні процедури.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Оля Полякова показала унікальні кадри з ковбасного заводу.

Також портал "Українці" писав, що відома артистка Оля Полякова звернулася до фанатів після корпоративу.