Гостями передачі повинні знову стати звичайні люди, а не знаменитості

Популярний російський телеведучий Валдіс Пельш назвав умову, при якій програма "Вгадай мелодію" може знову з'явитися в ефірі. Про це він розповів в інтерв'ю виданню News.ru.

"У програми є великий запас міцності, вона абсолютно може встати в лінійку програм", - зазначив Пельш. Однак для цього, на його думку, гостями передачі повинні знову стати звичайні люди, а не знаменитості.

Валдил Пельш
Валдил Пельш

Телеведучий підкреслив, що запрошення зірок в якості учасників програми - це згубний шлях. Він також додав що, коли дивиться передачі своїх колег, вимикає ті, в яких беруть участь відомі люди.

"Я цю програму хочу сприймати як невідомість, як виклик: як стати героєм і виграти гроші", - пояснив Пельш.

Програма "Вгадай мелодію" була заснована Владиславом Лістьєвим і випускалася телекомпанією ВИД. Передача виходила на Першому каналі в 1995-1999 і в 2003-2005 роках.

У 2013 році в ефірі показали святкові новорічні випуски "Вгадай мелодію". З 2014 по 2017 рік програма почала нерегулярно виходити в першій половині року.

Валдил Пельш
Валдил Пельш

В даний час "Вгадай мелодію" транслюється тільки під час новорічних свят. Учасниками передачі стають відомі люди.

Раніше в ефірі передачі "Вгадай мелодію" Сергій Лазарєв і Філіп Кіркоров "зробили відверту заяву". Артисти разом заспівали відому пісню" ми Вам чесно сказати хочемо, на девченок ми більше не дивимося", після чого ніжно обнялися.