Успішний український артист, популярний автор і виконавець, член тренерського складу на музичному шоу "Голос Країни", детектив на проекті "Маска" Олег Винник потішив фанатів свіжим постом на своїй сторінці в соціальній мережі. Він показався в кріслі детектива в новому розважальному шоу.

Відповідну публікацію Олег Винник показав у своєму акаунті в Instagram.

Знаменитий український співак не перестає радувати українську аудиторію своєю присутністю на телебаченні. Після того, як відомий журнал "Forbes" визнав артиста найбільш високооплачуваним артистом України, до нього прийшла ще більша слава і величезна увага представників шоу-бізнесу.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Всі любителі українського телебачення знають, що на даний момент популярний співак бере участь відразу в декількох відомих проектах – "Маска" і "Голос Країни".

Свою публікацію знаменитий артист присвятив майбутньому випуску гіпершоу "Маска", де він виконує роль детектива. Вже 13-го лютого всі бажаючі зможуть подивитися шикарне шоу на каналі "Україна".

На фотографії Олег постав перед публікою у всій своїй красі - волосся, зачесане назад, шкіряні штани і біла сорочка в чорну смужку. Олег стоїть біля свого крісла, спершись на нього для того, щоб запросити всіх бажаючих подивитися шикарне шоу.

"У вас напевно вже є свої фаворити у найзагадковішому шоу країни @maskaukrainetv? За кого будете вболівати сьогодні на @kanalukraina о 21:00? #олегвинник #маска_україна_шоу #каналукраїна #themaskedsinger", - підписав публікацію артист.

Олег Винник
Олег Винник

Нагадаємо, що український улюбленець Олег Винник показав фанатам свою нову команду на музичному шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний український артист Олег Винник закрутив голову Олені Шоптенко.

Також портал "Українці" писав, що талановитий співак Олег Винник запрошує глядачів на нове гіпершоу.