Найчарівніший артист в українському шоу-бізнесі, талановитий автор і виконавець, член суддівського крісла на музичному шоу "Голос Країни", детектив у новому проекті "Маска" Олег Винник потішив фанатів шикарним відеороликом у соціальній мережі. Він показав нових талановитих артистів у своїй команді на музичному шоу про "сліпі прослуховування".

Відповідні відео Олег Винник опублікував у своєму акаунті в Instagram.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Знаменитий український виконавець відомий не тільки на території України і в багатьох країнах світу. Він славиться своїм репертуаром, який придумав собі сам.

У Олега є дуже багато прихильниць, які з нетерпінням чекають його сольних концертів, вони почнуться вже навесні цього року. Чарівний співак збирає десятки тисяч людей на своїх виступах.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

На даний момент він бере участь в самому музичному шоу країни" Голос Країни", де непогано себе почуває в ролі зіркового тренера. Варто відзначити, що артист вже майже набрав повну команду з талановитих людей.

У своїй публікації він показав шикарне відео, на якому можна побачити його нових членів команди - це молоді дівчата, хлопець-рокер і чоловік української актриси Ольги Сумської Віктор Борисюк.

"Нові обличчя команди OV! 💥Сучасні чарівні українські красуні, які бездоганно володіють фольклорним вокалом – дует Folk Ladies @folk_ladies. 💥Рокер із сталевим характером і драйвовим голосом – Роман Семенчук @solus_lupus. 💥Загартований сценою голос, відомий актор театру і кіно, Заслужений артист України - Віталій Борисюк @vitaliyborysyuk. 💥Ведучий музичного каналу, Songwriter, Voice якого, як пружина - Сергій Коваленко", - прокоментував відеофайл талановитий співак.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Нагадаємо, що знаменитий український артист Олег Винник запросив усіх бажаючих на новий ефір музичного шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий співак Олег Винник показав фанатам свій шикарний виступ на великій сцені.

Також портал "Українці" писав, що популярний виконавець Олег Винник в образі мачо запросив публіку на найзагадковіший проект країни.