У грандіозному шоу «МАСКА» на телеканалі «Україна» з’являється все більше припущень, які знаменитості могли сховатись у неймовірних та оригінальних образах.

Зіркові детективи проєкту вже мають своїх фаворитів. Так, NK | Настя Каменських нещодавно розповіла, що їй дуже подобаються Жабеня, Сонце, Троянда та Носоріг. Останній також виявився улюбленцем Олі Полякової, у якої з цим героєм є особливий зв'язок.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Минулого разу цей сильний учасник просто зачарував Олю Полякову. Не кожному чоловіку вона дозволяє себе підняти, а от Носорогові вдалося, і зробив він це дуже легко. У новому випуску шоу «МАСКА» герой зізнався, що від цього контакту отримав таке саме задоволення, як і від занять спортом. Та виявляється, за цією мужністю і брутальністю криється по-справжньому творча натура.

«Ще малим мене тягнуло до всього надзвичайного, а єдина жінка, яка цього тоді не помічала, – моя мама. Добре, що я ніколи не був матусиним синочком, інакше світ так би й не дізнався про мій талант», – розповів в ефірі каналу «Україна» Носоріг.

Оля Полякова зазначила, що цей учасник – її беззаперечний фаворит. Вона навіть поділилась досить особистою історією, пов’язаною з Носорогом.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

«Цього тижня сплю і бачу сон – сниться мені Носоріг. Я прокидаюсь вранці, а мені чоловік говорить: «Скажи, будь ласка, а що це ти вночі кричала «Носоріг!», «Носоріг!» Я відповідаю: «А що? Мені снилося, що я була в зоопарку», – пожартувала Оля Полякова.

Детективи стали гадати, яка знаменитість могла замаскуватись у такому мужньому і водночас романтичному образі. Олег Винник припустив, що це може бути його земляк, актор Тарас Цимбалюк. NK | Настя Каменських теж так спершу вважала, але нещодавно артист освідчився своїй коханій, а Носоріг – холостяк. Попдіва зауважила, що все вказує на те, що під цією маскою криється спортсмен. А ось Андрієві Данилку здається, що там популярний ведучий. DZIDZIO ж має власну версію, він каже, що це може бути актор Олексій Тритенко. Щоб переконатись у своєму припущенні, він запитав у Носорога, чи знімався той у серіалі «Коли ми вдома». Та учасник відповів, що дивився його.