Фахівці в області астрології розповіли про те, в які дні у всіх знаків Зодіаку настане підвищення енергетичної сили, яка допоможе залучити удачу. За словами астрологів, такі сприятливі дні будуть в березні, їх виявиться 5 штук, саме в ці дні важливо планувати важливі події.

Про це повідомляє портал "Daily Horo.ru"

Одним з таких днів є 3 березня, саме 03.03 є однією з дзеркальних дат року. За словами астрологів, такі дні мають особливу магію, а тим більше 3 є духовним числом. У цей день експерти рекомендують зайнятися медитацією і навчанням, корисно буде провести день самому.

14 і 16 березня місяць буде рости в знаку Овна, але 15 березня не включається в цей список, оскільки Меркурій перейде в знак Риби. Вчені рекомендують присвятити ці дні покупкам, фінансовій активності і роботі, також вони радять купувати одяг. Не варто лінуватися і відкладати справи на потім.

Успішні люди
Успішні люди

20 березня буде день весняного рівнодення, астрологи говорять про появу енергії і активності у людей, оскільки з цього дня почнеться астрономічна весна. За словами експертів, в цей день багато людей повірять в себе і по-іншому поглянуть на навколишній світ.

І останньою датою виявиться 30 березня, коли Місяць наблизиться до землі на максимальну відстань, вона буде перебувати в знаку Скорпіона. За словами астрологів, в цей день у людей може виникнути несподіване натхнення і серйозна мотивація для нових справ.

Нагадаємо, що астрологи розповіли, які знаки Зодіаку є жахливими батьками.

Як раніше повідомляв портал "Українці", астролог Павло Глоба дав докладний гороскоп для всіх знаків Зодіаку.

Також портал "Українці" писав, що астрологи розповіли, які знакам Зодіаку листопад принесе грандіозні зміни.