Легендарна артистка Наталія Могилевська розмістила шикарний відеоролик у соцмережі. Вона показалася в дивовижному образі на великій сцені гіпершоу "Маска", де заспівала відому пісню Алли Пугачової.

Відповідний пост Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"В образі Махаона я виконала красиву, глибоку і сильну духом пісню "Нас б'ють, ми літаємо" Алли Борисівни Пугачової @alla_orfey . Це дуже близький мені стан. Я досить милою, м'якою і чудовою була дівчинкою,до того, як прийшла в шоу-бізнес і стала жорстким керівником. Цей панцир дав мені зрозуміти, що та мила дівчина, ще залишилася, тільки одягла на себе захисний костюм, від образ і зрад. Ці тендітні, неймовірні крила, вони є у кожного з нас, не забувайте!😘 Якщо випала б можливість, яку пісню заспівали і який образ вибрали собі? #Могилевська #шоумаска #новыйобраз #махаон #милетаем", - підписала відеоленту талановита співачка.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Численні підписники української співачки активно коментують кожну публікацію своєї улюблениці, і ця - не стала винятком з правил.

"Як же це круто, мурашки танцювали по шкірі!!!!❤🔥👏 👏 👏 ", "Ідеальна пісня, ідеальне виконання, ідеальна Наталя!🔥 👏 ❤ ️", "Так голос схожий на голос Литвинковича Євгена". "Феєрично! Потужно! Неперевершено!", "Геніально", " Браво 👏 👏 👏 дуже класно заспівали😍", - коментують відеоролик юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що знаменита співачка Наталія Могилевська дала перший концерт під час карантину.

Як раніше повідомляв портал "Українці", легендарна артистка Наталія Могилевська показала шикарні кадри з популярної передачі.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Наталія Могилевська показала новий вигляд.