Відома українська телеведуча Жанна Бадоєва розмістила цікавий пост у соцмережі. Вона постала перед публікою в щоденному вигляді і звернулася до шанувальників.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Доброго ранку!!! Завтра виходить програма "Життя інших" - Мадейра!!!! Мадейра-це прекрасний острів для відпочинку! Готувати програму нам допомагала Женя-дипломований гід, до речі. Женя спеціалізується на сімейному та молодіжному туризмі, але може показати і нетуристичні місця - кафе і бари "для своїх". Вона тонко відчуває кожного клієнта і підготує програму відпочинку спеціально під ваші інтереси. А ще їй можна довірити дітей))) не в тому сенсі, що залишити на всю відпустку – і не мрійте)))) але вона може зробити класну програму для самих маленьких туристів, що в подорожі з дітьми дуже важливо. Підписуйтесь - @jennyfer.pt. Завтра о 10: 15 не забудьте включити телевізор і подивитися "Життя інших"", - підписала пост українська телеведуча.

Численні фоловери зірки, не забули про себе нагадати і почали коментувати публікацію телезірки.

"Мене саме такі місця і цікавлять завжди-невидимі оку звичайного туриста😊. Вони ж скрізь є, просто потрібно знати, до кого звернутися-до місцевого жителя👌", " Красотише🔥 🔥 🔥 😍", "подивимося завтра Мадейру .", "Все звучить дуже привабливо, але ж майже нікуди не пускають !!", "So amazing🔥 🔥 🔥 🔥 🔥", - залишають відгуки юзери соцмережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Жанна Бадоєва повідомила публіці приємні новини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна Жанна Бадоєва звернулася до аудиторії.

Також портал "Українці" писав, що чарівна Жанна Бадоєва розповіла про іспанських чоловіків.