Відома українська телеведуча Маша Єфросиніна поділилася відеороликом в соцмережі. Вона показалася на сцені "Ліги сміху" і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Чому навчив і що відкрив для мене сезон #БитваТитанов в @ligasmeha: - гумор в залі гооораздо смішніше і потужніше, ніж передає запис в екрані:( - Тренер не пише сценарії номерів команди, а отримує від команди вже досить зібрану і розписану ідею. По суті, ти повинен влитися в злагоджений колектив, за кілька днів стати своїм і зіграти на сцені, як частина одного організму. - Репетиції номера нескінченні. Ти на кілька діб занурюєшся в прогін одного і того ж матеріалу. І перед виступом все настільки завчено, що тобі здається, що все не смішно 🤯 - ще гірше, коли Вам з командою здається, що смішно і ви весь час іржете над якоюсь жартом з номера, а, граючи її, чуєте тишу залу.. 🤘 🏻 ", - звернулася до публіки українська телеведуча.

Також, Маша приділила особливу увагу ведучим гумористичного шоу.

"Тренери спершу всі дружать, потім напружуються, так як включаються емоційно в своїх «підопічних». - Потап @realpotap і Женя @evgenii.koshevoi можуть заповнювати паузу, імпровізуючи між виступами, нескінченно! Але в ефір це не завжди потрапляє:)) - фінал був з першої хвилини і до останньої побудований на завданнях на імпровізацію! Мені здається, це найважчий жанр в гуморі. Командам же довелося три години запису придумувати смішні імпровізації, а в залі порожнеча - це була для них просто жесть! Після цього вечора вони для мене Всі герої!",- звернулася до аудиторії Маша.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Нагадаємо, що українська телеведуча Маша Єфросиніна показала домашні знімки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Маша Єфросиніна поділилася секретом красивої зовнішності.

Також портал "Українці" писав, що Маша Єфросиніна показала плоский живіт.