Лаудіан Фернандес з міста Алагоаса, Бразилія, народилася з гемангіомою – скупчення дрібних кровоносних судин, які утворюють грудки під шкірою, в носі, на обличчі і навколо очей.

І хоч пухлина в носі дівчинки була доброякісною, вона сильно зіпсувала їй життя, пише Daily Mail.

У підлітковому віці кровотечі і судоми почали відбуватися так часто, що лікарня для Лаудіан стала другим домом. Тільки до 16 років лікарі поставили бразилійці вірний діагноз.

Дівчині з рідкісним захворюванням зробили пересадку шкіри на ніс
Дівчині з рідкісним захворюванням зробили пересадку шкіри на ніс

Хірургам знадобилося сім операцій, щоб позбутися останніх слідів гемангіоми, але те, на що був схожий ніс після цього, просто жах. Ще одна операція була необхідна для того, щоб підправити його форму.

Але через ослаблений імунітет відновлена шкіра не прижилася, почалася інфекція - і ніс буквально розвалився на шматки. Щоб виправити чергове пошкодження, в якості трансплантата лікарі взяли шматок шкіри з внутрішньої сторони щоки Лаудіан. Все спрацювало: тканини прижилися, а бразилійка могла нормально дихати. Але радіти дівчина не поспішала.

Через купу операцій її ніс став "в два рази більше", ніж був. Школярку такий варіант розвитку подій зовсім не влаштовував. Дівчина прекрасно знала, що її чекає на уроках. Фернандес повернулася в школу, де тут же почався негласний конкурс, хто образливіше її образить: Буратіно, інопланетянка — тільки частина того, що доводилося вислуховувати дівчинці кожен день.

Дівчині з рідкісним захворюванням зробили пересадку шкіри на ніс
Дівчині з рідкісним захворюванням зробили пересадку шкіри на ніс

Зараз Лаудіан вже 42 роки, і, здавалося б, часи обзивань вже давно пройшли, але ні. Досі дівчину порівнюють з Фіоною зі "Шрека" або з кимось гіршим. Але робити чергову операцію - не варіант. Невідомо, чим вона закінчиться цього разу. Тому Фернандес просто навчилася не звертати уваги на недоліки свого носа і злісні коментарі хейтерів.

"Мені анітрохи не соромно, і я не відчуваю себе гірше за інших через те, як я виглядаю. Я правда впевнена, що мої особливості зробили мене сильнішими і вони не завадять мені здійснювати мрії", – говорить Лаудіан Фернандес.