Одна жінка поділилася дуже цікавим знімком в соціальній мережі. На фотографії вона показала свою дочку, яка ніби тоне в бетоні. Цей кадр змусити "плавитися" мозок користувачів в інтернеті.

Про це повідомляється на порталі "The Sun".

Мама в збила з пантелику більшість користувачів в Інтернеті дивним знімком. На ньому видно, як її юна дочка буквально занурюється в бетон.

Розумне фото мами, яке було вперше розміщено на Reddit, "розтопило мізки" глядачів, які годинами вивчали фотографію, намагаючись розібратися в ній.

На зображенні, що набрала понад 70 тисяч лайків, зображена молода дівчина в рожевому, яка грала на телефоні, але половина її тіла розчинилася в бетоні.

Фото дівчинки
Фото дівчинки

Мати написала в підписі: "Моя дочка, а де вона інша?"

Багато читачів не могли зрозуміти це, коли один з них написав: "Відмінний OP! Зізнаюся, я повинен був прийти до коментарів для цього, але все ще трохи боровся".

"Мені набридло це бачити, тому що мій мозок не може це зрозуміти".

Уважні читачі помітили, що маленька дівчинка, звичайно ж, перебувала за піднятою стіною, зробленої з того ж матеріалу, що і стіна.

"Вона за стіною", "всі, хто це бачив, просто повторюють "там стіна", "я все шукав стіну між травою і дівчиною, і це плавило мій мозок".

Нагадаємо, що українська артистка Злата Огневич розповіла українцям, що вона зараз знаходиться на вершині популярності.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна виконавиця Настя Каменських розповіла про своє реаліті-шоу.

Також портал "Українці" писав, що мама розповіла, що її дитина потрапила в соціальну мережу.