У жінки, яка залишилася з воском, застряг в носі ніготь через веселий провал косметолога.

Про це повідомляється на порталі "Mirror".

Бріттані Шеклтон плакала від сміху, коли її хороший друг і косметолог спробував витягнути віск з носа, але її накладний ніготь застряг і вискочив.

Через пендемію всі переживають важкі часи, і ми впевнені, що багато людей погодяться, що, нарешті, є можливість повернутися в салони і ресторани - це неймовірно.

Бріттані Шеклтон вдалося зафіксувати на відео кумедний момент, коли вона була у косметолога на процедурах, палиця відірвалася від воску, залишивши її ніздрю повної воску, а також все волосся, що залишилося.

Однак справи пішли ще гірше, коли косметолог спробувала видалити віск вручну, то її накладної ніготь прилип до воску і вискочив.

Фото Брітані
Фото Брітані

На щастя, Бріттані здавалася більше розважливою, ніж стурбованою, і можна було побачити, як вона хрипить від сміху над усім цим випробуванням.

"Звичайно, це найсмішніша річ, яку ви бачили за весь день", - написала Бріттані поруч з кліпом, яким вона поділилася з TikTok.

"Вона впоралася", "Все стає тільки гірше ...",- залишили коментарі юзери в соцмережі.

На щастя, Бріттані повернулася в наступному відео, щоб пояснити, що косметолог - її хороший друг, і їм вдалося видалити віск з її носа без проблем.

"Я просто хочу сказати, що віск легко вийшов з мого носа, він зовсім не зашкоди, і її ніготь легко відокремився, тому що це була просто палиця. Вона одна з моїх дуже хороших друзів, вона - професійний косметолог", - розповіла дівчина.

Нагадаємо, що косметолог розповіла, що Алла Пугачова робила зі своїм обличчям.