Коли британка Беккі Стайлз побачила у свого молодшого сина дірку в небі, вона тут же запанікувала. Невідомо, що могло стати причиною таких різких змін, адже ще недавно ніяких отворів не було, пише Mirror.

Кілька днів тому 24-річна мама трьох малюків з Колчестера змінювала молодшенькому підгузник. У процесі Харві відкрив рот, чим сильно перелякав дівчину – на небі синочка вона помітила Темний червонувате коло, яке тут же прийняла за дірку. Так як такі "особливості" — не норма для 10-місячних діточок, то британка залишила старших під наглядом бабусі з дідусем, а сама рвонула в місцеву лікарню.

перелякана мати знайшла дірку в ньобі дитини
перелякана мати знайшла дірку в ньобі дитини

"Я подзвонила мамі, яка сказала мені викликати швидку, але я так довго чекала, поки мені хоч хтось відповість, тато сказав мені везти його прямо в невідкладну. Так що ми відвезли двох старших дітей до їх бабусі і дідуся і вже через півгодини були в лікарні", – розповіла стривожена Беккі Стайлз.

Але, діставшись до лікарні, Беккі і батько дитини навіть не встигли увійти в неї. Коли на вулиці до них підійшли медсестри, вони вислухали розповідь стривожених батьків, одна з них дістала свою ручку з ліхтариком, швидко оглянула "отвір" в небі малюка і, ледь стримуючи сміх, зробила висновок — хвилюватися нема про що.

"Через півхвилини вивчення його неба медсестра сказала:"це наклейка". Я, як справжня яжемать, відповідаю: "Ну дивіться, це діра!"Тоді вона засунула палець йому в рот і витягла стікер. Я засміялася, але мені було так соромно!", – згадує Беккі Стайлз.

перелякана мати знайшла дірку в ньобі дитини
перелякана мати знайшла дірку в ньобі дитини

Соромно Беккі було не просто так. Вона не тільки перелякала своїх батьків, але і всю сім'ю батька Харві. По дорозі додому їй довелося знову всім дзвонити і заспокоювати, розповідаючи дивовижну історію свій дурості.

"У машині мені довелося ще придушити свою гордість і в черговий раз зробити кілька телефонних дзвінків, щоб всі знали, що у Харві в роті насправді немає ніякої дірки", – говорить Беккі Стайлз.