Американець Джош Мур займається підводною фотографією вже довгі роки, але навіть він був в жаху, коли днями ніс до рила зіткнувся з величезною акулою, пише The Sun

Чудові кадри зняті в кінці квітня на узбережжі Флориди, США, недалеко від містечка Джупітер. Джош приїхав в дайвінг-центр, щоб трохи поплавати з місцевими рибами і акулами.

Вся живність в обмеженій ділянці регулярно контактує з людьми і вже прекрасно знає, як потрібно поводитися з "гостями". Це стосувалося і самки тупорилої акули, яку знімав Мур. Але щось пішло не так.

гігантська акула
гігантська акула

Коли акулі на останньому місяці вагітності кинули шматок риби, вона так заметушилася що, не помітивши Джоша, кинулася в його бік. Усвідомивши, що вона підпливла впритул до людини, з переляку хижачка упустила свій обід і оголила свою "голлівудську" посмішку прямо перед фотографом.

Акула була настільки близько, що навіть ширококутний об'єктив не зміг вмістити всю хижачку в кадрі-тільки ряди гострих як бритва зубів

"Вона була аномально великою самкою. Швидше за все, вагітна і вже точно на дієті не сидить. Вона явно була там найголовнішою і потім ще не раз підпливала до мене, поки ми не піднялися на поверхню", – розповів Джош Мур.

гігантська акула
гігантська акула

Благо зустріч з вагітною акулою для Джоша закінчилася без жертв. Але ж все могло скластися трагічно – тупорилі акули вважаються найнебезпечнішими в світі через їх агресивний характер і вражаючу масу. Вага деяких особин досягає 250 кг! А довжина коливається від двох до чотирьох метрів.