Працівниця Subway була готова вже закривати касу, коли на вулиці за величезною вітриною кафе вона помітила моторошну фігуру, пише Mirror

Дівчина подумала, що це якийсь жартівник соромиться зайти за сендвічем, але, підійшовши до вікна, позбулася дару мови. За склом стояв "привид".

Запис зловісного епізоду опублікував тікток-аккаунт spookypost, що спеціалізується на страшних відео з соцмережі. Автор — тиктокерша theblazebeauty. Вона зняла його в часи, коли працювала в Subway.

З тих пір пройшло більше півроку, але дівчина досі ледь може стримати емоції, згадуючи той вечір. Незадовго до закриття офіціантка помітила за вікном темний силует. Зніяковівши, вона навіщось підійшла до "привида", про що пошкодувала через лічені секунди.

@spookypost

She’s playing it way too cool 😱 this is one of my worst nightmares (credit: @theblazebeauty)

♬ original sound - SpookyPost

На ролику видно, як theblazebeauty зупиняється прямо перед склом, нервово сміється і, намагаючись привернути увагу фігури в капюшоні без особи, кладе руку на скло. Дівчині було забавно, але рівно до того моменту, коли невідомий теж поклав долоню впритул до її. Тут же у працівниці починається міні-істерика, і вона тікає від вікна куди подалі, проклинаючи себе за те, що взагалі підійшла.

Користувачі "Тіктока" прекрасно розуміють жах theblazebeauty. Очевидно, що тут немає нічого містичного, але навіть якщо так — що за божевільний стоятиме посеред ночі біля вікна кафе, лякаючи звичайних офіціанток.

працівниця кафе побачила примару за вікном
працівниця кафе побачила примару за вікном

"Я не побачив його обличчя, це що за жах!", - пише користувач TikTok.

"Цей кошмар налякав мене до чортиків", - зазначив ще один користувач TikTok.

"Подруга, вже пройшов день, з тобою все в порядку?", - турбувалася користувачка TikTok.

Деякі користувачі цікавилися станом дівчини, думаючи, що аккаунт з відео її, але відповіді так і не отримали, що перелякало їх ще більше. Але переживати не варто - акаунти theblazebeauty досі активні, і, здається, дівчина в цілковитій безпеці, але кошмарний вечір вона згадує досі.