Жителі звинуватили ляльку в ряді страшних пригод і тепер вірять, що вона таїть в собі невезіння, в той час як її примарне походження залишається повною загадкою для всіх, пише Daily Star.

Місцеві жителі в місті в Австралії, здається, живуть у реальному фільмі жахів після того, як їх "переслідує" лялька маленької дівчинки.

Жителі навіть повідомили про кілька страшних інцидентів після того, як вони підійшли занадто близько до ляльки, яка сидить на гойдалках поруч з мангровим болотом в Люсінді, Північний Квінсленд, - і тепер вони вважають, що вона приносить нещастя.

Моторошна лялька в лісі
Моторошна лялька в лісі

У маленькому містечку проживає всього 406 чоловік, хоча ніхто з них, схоже, не знає таємниці того, як лялька з'явилася біля болота. Люди звинуватили ляльку в проблемах з човновим мотором і втраті рибальських знаряддь.

Місцевий політичний представник Хінчінбрука Нік Даметто сказав Townsville Bulletin: "Здається, всі знають про ляльку, але насправді ніхто не хоче про це говорити. Жителі заінтриговані, але також побоюються походження ляльки. Всі, з ким я розмовляв, сказали, що поняття не мають, як лялька потрапила туди і хто, можливо, посадив її на гойдалки, які звисають з низько розташованого дерева. Здається, кожне питання, яке я задаю людям, породжує ще більше питань. Це стає справжньою місцевою загадкою".

Пан Даметто сказав, що до нього дійшли чутки про те, що люди потрапляють в біду, коли виходять на воду після того, як опиняються поруч з лялькою.

Моторошна лялька в лісі
Моторошна лялька в лісі

"Я чув історії про людей, які занадто близько підходили до ляльки, і їм потім не пощастило, коли вони каталися на човні або рибалили. Це може бути чистої води обставина або просто казка, але я безумовно не хочу з цим грати", - сказав він.