Незабаром буде випущено оновлення соціальної мережі Instagram, тепер знайти профіль будь-якої людини можна за QR- кодом.

Якщо ви не перший день користуєтесь Instagram, та слідкуєте за тим що відбувається на інших платформах, відстеження аналогії з функціями Snapchat. Напевно, керівництво компанії не надто заморочується над створенням власних ідей.

Проте не все так просто, не дивлячись на схожість функцій, своєрідні "фірмові нотки" внесені навіть тут. Суть в тому, що тим часом як QR-коди в Snapchat можна просканувати лише за допомогою самого мобільного додатку, ці ж самі коди в Instagram будуть скануватися за допомогою абсолютно будь-якої програми, яка була створена для цього. І здавалося б, дане нововведення є максимально марним та дурним, але на ділі це зовсім не так.

Така можливість може виявитися дуже корисною і зручною у випадках, коли ви познайомилися з людиною, наприклад в громадському транспорті або на бізнес-зустрічі та хочете продовжити спілкування. В таких ситуаціях, ви зможете моментально поділитися своїм профілем в Instagram, щоб продовжити спілкуватися. Ну а для того, щоб знайти свій власний QR-код, який вказує саме на ваш профіль, вам слід просто зазирнути в меню свого профілю. В цілому, дуже добре що Instagram тепер має таку корисну і зручну функцію, але всім користувачам хотілося б, щоб дана платформа розвивалася за власними шляхами та винаходила щось своє, а не копіювала інших.