В інтерв'ю журналістам ТСН скандальний український співак Віталій Козловський поділився досвідом свого розставання з невинністю. За його словами, це сталося в досить ранньому віці, а подруга майбутньої знаменитості була на три роки старша за нього.

Читайте нас у Google News!

Віталій Козловський
Віталій Козловський

«Мені було 7 років. У мене була подруга дитинства, з якою ми росли разом. Вона на три роки старший за мене. Її батько працював в якийсь такий індустрії, де була можливість прихопити журнальчик, фотографії, відеокасети», - поділився 35-річний Козловський.

Також він додав, що одного разу він і дівчинка вирішили «поимпровизировать». Будинки подруга Віталія включила відеомагнітофон, в зв'язку з чим вони подивилися еротичне відео. «А вже після цього почалася практика.

Вона каже: «Ну, давай». І це почалося все. Було проникнення», - розкрив подробиці співак, додавши, що йому було сім років, а його подружці 10. Подібні зустрічі у дітей потім продовжилися.

«Це для нас була гра. Ми могли грати в привидів, рольові ігри. Причому іноді це відбувалося тоді, коли всі батьки були вдома ... », - зізнався артист. Раніше співачка Jerry Heil прокоментувала своє зізнання про невинності.