Наступна неділя розпочнеться зі спеки, проте вже з вівторка в багатьох регіонах країни очікується похолодання. Прохолоду та дощі метеорологи обіцяють переважно на заході.

Відповідно до прогнозу 24 серпня, у День Незалежності, очікується переважно спекотна та суха погода. Температура повітря підніметься до +30 градусів. Прохолоду та дощі обіцяють тільки на заході.

Протягом 25-30 серпня спека буде правити переважно в південних і східних регіонах, там температура стабільно буде підійматися вище +30 градусів. В інших регіонах температура вдень буде в межах + 21 ... + 28 градусів. У ці дні в Україні очікується переважно суха погода.

За попереднім прогнозом, похолодання чекає на Україну з 1 вересня. Окрім півдня та сходу країни - там літо протримається до 8 вересня.

Слід відзначити, що на вихідних 22-23 серпня Україну накриють дощі. У суботу в південних регіонах пройдуть дощі, в неділю опади очікуються в західних областях країни.

Раніше "Українці" повідомляли прогноз погоди на кінець літа, прочитати яка погода буде в країні останні тижні можна тут.