Виявилося, зайві кілограми буквально відняли у нього кращі роки, адже в такій вазі він не міг по-нормальному жити.

Все своє життя користувач Reddit kayeso1138 жахливо харчувався, не був проти випити, а його спосіб життя ідеально вписувався в поняття "малорухливий".

Так чоловік прожив 44 роки. За десятиліття він намагався худнути кілька разів, але суворі дієти тільки розохотили його апетит і в підсумку всі спроби провалювалися з гуркотом. Остання і вдала спроба почалася в 2017-му.

236-кілограмовий чоловік вирішив змінити своє життя
236-кілограмовий чоловік вирішив змінити своє життя

Все почалося з того, що kayeso1138 записався в басейн. Фізична активність – хороше рішення, коли намагаєшся скинути вагу. З харчуванням теж потрібно було щось робити. Чоловік відмовився від фастфуду і решти їжі, яку прийнято вважати шкідливою.

Замість цього він навчився готувати і з тих пір кожен день балує себе смачними і, головне, корисними стравами.

Результат не змусив себе довго чекати – через три роки після початку тренувань і зміни харчових звичок kayeso1138 схуд більше ніж удвічі! Важив 236 кг, а став 98! Але і на цьому чоловік не зупинився. Під час пандемії він не відмовився від здорового способу життя і за цей час скинув ще 3 кг.Тепер користувач Reddit важить всього 95 кілограмів і кожен раз, бачачи себе в дзеркалі, дивується: невже це дійсно він.

236-кілограмовий чоловік вирішив змінити своє життя
236-кілограмовий чоловік вирішив змінити своє життя

"Те, як змінився мій ментальний стан через те, що я поміняв свій раціон, має бути, найдивовижніше. Ніколи не усвідомлював, що якщо ти їси сміття, то будеш відчувати себе відповідно. Саме ця зміна проклала шлях для всього іншого. Тепер у мене є друга половинка, я навчився водити машину, виключив з життя те, що мені не подобалося, і просто в цілому живу набагато краще, ніж будь-коли", – ділиться kayeso1138.