Імунна система організму цілодобово захищає організм від шкідливих впливів. Подібно будь-якому живому об'єкту, ця система має властивість зношуватися. А деякі моменти - стреси, алкоголь, кава, недосип - зношують імунітет ще сильніше.

Є чотири ознаки, які свідчать про серйозне ослаблення імунітету, пише видання "News 18".

  • Хворієте частіше, одужуєте важко і довго. Найбільш очевидна ознака слабкого імунітету. Організм не в змозі протистояти вірусно-бактеріальній загрозі. Вважається, що відбувається дефіцит імунітету, якщо ви хворієте на простудні захворювання понад три рази на рік. Також дуже довго заживають навіть дрібні ранки та порізи.
  • Постійна перевтома. Теж може вважатися ознакою імунодефіциту. Якщо ви постійно хочете спати та відчуваєте себе втомленим - значить, імунітету не вистачає енергії.
  • Проблеми з травленням. Запори, проноси, це все може бути наслідком дефіциту імунітету. Кишкові бактерії відіграють велику роль у підтримці здоров'я людини. Якщо з ними щось не так - це удар по імунітету.
  • Виразки в роті. Виразки в роті можуть виникати не тільки механічним шляхом (прикус, подряпина, опік), а й через ослаблення імунітету. Фактично, це відкрита рана, яка не може зажити протягом довгого часу.

Раніше "Українці" писали про інгредієнти, що можуть додати до вашого чаю ефект омолодження.