Регіна Тодоренко заявила, що через роботу їй доводиться несолодко. Розлука з чоловіком і сином змушує теледіву проливати сльози.

Читайте нас у Google News!

Відома ведуча програми "Орел і решка" повернулася до подорожей і зйомок. Шлюб з Владом Топаловим і народження сина Михайла зробили зірку вразливою до розставання з родиною, вона сильно прив'язалася до чоловіка і дитині. Регіна Тодоренко розповіла, що дуже емоційна через вимушені від'їздів.

"Практично кожен раз, коли я їду на зйомку, я ридаю. І кожен раз, коли приїжджаю, теж ридаю.", - заявила ведуча. За словами Регіни, після народження сина вона дуже переживала про те, що через "Орла і решки" доведеться прощатися з близькими на довгий час, але зараз вона втягнулася в робочий процес.

Теледіва поділилася з фанатами Лайфхак, як підтримувати спілкування з сім'єю на відстані. Зірка розповіла, що часто телефонує Владом і маленьким Мішею по відеозв'язку, а також записує для сина різноманітні художні замальовки. Регіна Тодоренко вважає, що її відео потрібні хлопчикові для розвитку.

Нагадаємо, що дружина Топалова показала ролик з першими словами свою дитину. У кадрі малюк просить у матері печиво, яке вона віддає за "чарівне слово". Син Міша народився в родині Влада Топалова і Регіни Тодоренко в грудні 2018 року. Пристрасний роман між співаком і телезіркою закрутився в 2017 році, але закохані довго заперечували почуття. Зараз у них міцна сім'я, яку шанувальники пари ставлять в приклад.