Відома ведуча Маша Єфросиніна зворушливо привітала свого синочка з днем народження та розповіла, як він переймається через свій вік.

Читайте нас у Google News!

"Хлопчик, який змінив моє життя. Вчора він трохи попереживати, що в п'ятирічному віці йому і так було добре. Потім сказав: «Ну, шість так шість!» Сьогодні трохи поплакав, що не за горами і сім, звичайно...

Сильно важлива йому стабільність. У цьому я можу гарантувати йому тільки свою безмежну любов. З днем народження мій #поліцейскійСаса"

Користувачі мережі та шанувальники Маші Єфросиніною приєдналися до поздоровлень та передали вітання маленькому імениннику.

"Чудовий та веселий хлопчик вітаю тебе!!!і батьків з цім чудовим днем", пише borovets.irina.

"Смотрю на фото смотрю на фото и делаю вывод. Я и мой сын также любим быть вместе и в 3 и в 7 а дальше в 17 как будет? Как сохранить это доверие и понемногу отпускать. С дочкой было проще, она прощала и я многое. Потому что должна быть тишина в доме только появился сын", - пише olia_kutovaia.

Раніше Українці повідомляли, що глава держави Володимир Зеленський підписав указ, який передбачає присвоєння державних нагород на честь Дня Конституції. Як передають ukrainci.com.ua з посиланням на телеканал «Україна 24», свою точку зору про отримання нагороди - ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, розповіла телеведуча Марія Єфросиніна

"Я не знала. Для мене це була велика несподіванка. Я була в супермаркеті, купувала продукти для всієї родини, як я роблю по суботах. Я отримала смс «Вітаю». Я спочатку не зрозуміла, що це, думала - розіграш. Потім ще, ще смс. А потім хтось додумався надіслати мені посилання на цей указ. Як мені відомо, люди подають себе самі на всі ці нагороди і звання, але в моєму випадку нічого такого не було, я нічого нікуди не подавала, і в принципі до нагород ставлюся спокійно. Так що я була шокована. Я навіть не пам'ятаю, купила я ті продукти чи ні », - сказала вона.

Крім того, Єфросиніна розповіла, що її благодійний фонд «Твоя опора» зміг облаштувати всім необхідним 46 лікарень. Діяльність фонду триває вже шість років. Провідна окремо додала, що отримала нагороду, як їй розповіли в Офісі президента, за свою громадську діяльність.