Модель Олександра Кучеренко, дружина телеведучого і мандрівника Дмитра Комарова, поділилася з підписниками в мережі новими реаліями роботи аеропортів в дні карантину.

Нещодавно вона вперше скористалася літаком, щоб дістатися з Києва до Одеси і Херсон. Як зазначила модель в Інстаграм, до деяких умов після відкриття авіасполучень доведеться звикнути.

Олександра Кучеренко дружина Дмитра Комарова
Олександра Кучеренко дружина Дмитра Комарова

Перш за все, на всій території аеропортів дотримується суворий масочний режим і проводиться скринінг температури. "У будівлі аеропорту і в літаку [...] за правилами необхідно бути в масці. Про це вам будуть регулярно нагадувати, - зазначила Кучеренко. - Доведеться звикнути до того, що під час подорожі вам вимірюватимуть температуру мінімум 4-5 разів [ ...] Якщо вона підвищена - мають право не впускати вас. Встановлено навіть спеціальні системи сканування температури ".

Незважаючи на неповне завантаження аеропортів, дотримуватися дистанції вкрай складно, зізналася модель: "В автобусі, який везе пасажирів з речами на посадку, - майже неможливо. У літаку середні місця порожніми не залишаються".

Пасажирів і раніше просять пред'явити паспорт, квиток і посадковий талон. Що правда, тепер співробітники аеропорту документи в руки не беруть. "Сподіваюся, нові умови ніяк не завадять отримати справжнє задоволення від подорожей, які ми всі так любимо", - додала модель.

Раніше Дмитро Комаров показав два чудових місця, які можна відвідати поки кордону більшості країн закриті в зв'язку з епідемією коронавируса. Вони знаходяться недалеко від Києва.

Також читайте на theLime, ніж Комаров підкорив переможницю конкурсу краси "Міс Україна 2016" Олександру Кучеренко. За словами моделі, цим якістю телеведучий підкупив її з перших днів знайомства.