КВНщик родом з Мелітополя Арсен Арзуманян, котрий зараз живе та працює у Києві, поділився своїми враженнями від участі в шоу.

Арсен Арзуманян
Арсен Арзуманян

В новому сезоні "Танців з зірками", на участь в якому Арсен погодився майже не думаючи, він вийде на паркет з Тонею Руденко. Про особисті переживання та враження від шоу розказує знаменитість в інтерв'ю для "Обозреватель".

За словами знаменитості спочатку прийняв #танцювальнийЧелендж, а тільки потім вже подумав чи впорається, адже на думку Арсена він "найменша маленька пухнаста зірочка", його переживання були пов'язані з думками про те, що забракує харизматичності та яскравості.

Ось тоді я і занервував, але відразу заспокоївся - по суті, мені просто потрібно залишатися собою. Від проєкту я в будь-якому випадку отримаю користь: мінімум - навчитися танцювати, і максимум - навчитися танцювати та перемогти в проєкті! Арсен Арзуманян

Пара Арсен Арзуманян та Тоня Руденко
Пара Арсен Арзуманян та Тоня Руденко

Арсен також зізнався, що до проєкту ніколи не танцював та навіть не знав що існує така кількість різновидів танцю. Оскільки до акторської кар'єри він займався паверліфтингом, танці для нього, поки що важкуваті.

Для мене, як професійного спортсмена-паверліфтера в минулому, танець - це щось дуже нереальне і, при цьому, зізнаюся, складніше підняття важкої штанги!

На питання про складності в проєкті Арсен з впевненістю відповідає, що найголовніша з них - минулі травми.

Мої складності - це мої спортивні травми, які через стільки років, а саме 8 років пройшло, як я залишив паверліфтинг, дають про себе знати. Арзуманян

Нахваляє Арсен і свою партнерку Тоню, адже, на його думку, спортсмен завжди може зрозуміти іншого спортсмена. "Оскільки Тоня в минулому теж зі спорту, то пояснює все максимально просто і не сердиться коли в мене щось не виходить"- коментує він.

Пара Арсен Арзуманян та Тоня Руденко
Пара Арсен Арзуманян та Тоня Руденко

Загалом знаменитість настроєний на позитив, та якщо не перемогти, то хоч "кайфонути".

Нагадаємо, що прем'єра першого ефіру "Танців з зірками" очікується вже у цю неділю, 30 серпня.