Протилежності притягуються. Таїсія Повалій в молодості вважала, що у неї буде один чоловік на все життя. Але доля розпорядилася інакше.

З першим чоловіком, гітаристом Київського Укрконцерту Володимиром Повалієм, за якого співачка вийшла заміж в 18 років і від якого народила сина Дениса, вони розлучилися.

Коли Таїсія познайомилася з Ігорем Ліхутою, то навіть уявити собі не могла, що у них можуть зав'язатися стосунки, адже вони такі різні. Але саме Ігор став для артистки не тільки її другим чоловіком, великою любов'ю, а й учителем.

Фото Таїсії Повалій
Фото Таїсії Повалій

"Для мене сім'я – це найголовніше. Мені мама вселила, що чоловік повинен бути один на все життя. Я була така правильна-правильна. І тут мені доля дає людину абсолютно протилежного –Ігоря Ліхуту, у якого вже було дві дружини. Він любить все яскраве, а я терпіти не могла яскраве, я люблю все скромне, чорне. Деякі моменти в ньому мене тоді дуже сильно дратували, навіть не розумію, як я могла потім в нього закохатися. Мене дратувало, що він носить ці червоні светри – як чоловік може таке носити? Для мене це була трагедія! Я тоді думала: "Ну чому він так собою красується? Хто це такий взагалі? Як він до мене міг підійти?", – згадує Таїсія Повалій.

Пізніше співачка сама здивувалася, як доля розпорядилася її життям і що Ігор Ліхута став найулюбленішим чоловіком в її житті.

"Потім я вже закохалася до безпам'ятства! Я не знаю, що сталося. Ось дається любов - і ти вже нічого не бачиш! Вже все подобається, вже ця людина – ідеал, іншого такого в світі немає, і ти готова все кинути – і за ним у прірву. Ось така любов далася. Як же мудро мені прислав Всесвіт учителя. Ігор був мені даний для того, щоб повністю перевернути моє ставлення до своєї творчості. До того, як я повинна себе вести серед людей. Як я до людей повинна ставитися", – розповіла Таїсія Повалій.