TikTok-блогерка Челсі Рассел останні місяці переживає непростий період у відносинах зі своїм молодим чоловіком.

Він постійно стежить за дівчиною і домагається її. Бідолаха навіть не може прийняти душ на самоті.

Але, як з'ясувалося недавно, це тільки верхівка айсберга. В середині жовтня Челсі помітила, що хлопець щось читає в телефоні і щоразу ухиляється, щоб дівчина не побачила. Однак блогерці все ж вдалося дізнатися страшний секрет свого обранця.

@jojo_xoxox101

#abusive #toxic #narcissist

♬ Oh No - Kreepa

Твій бойфренд-абьюзер, від якого ти ніяк не можеш піти, ховає свій телефон. Тоді ти знімаєш екран на камеру, наближаєш і бачиш ЦЕ Челсі Рассел

На розбитому екрані телефону Челсі розгледіла статтю про речовини, якими можна отруїти людину. У нормальних відносинах навряд чи б це викликало такий жах. Але після того, через що пройшла Челсі, вона вже не може бути впевнена ні в чому.

Коли дівчина виклала ролик у себе в тіктоку jojo_xoxox101, він швидко став вірусним. І налякані користувачі порадили їй негайно їхати від хлопця подалі.

TikTok-блогерка Челсі Рассел
TikTok-блогерка Челсі Рассел

Подруга, відправ це своїм друзям і родині _jasmanochoa_

Дзвони в поліцію і домагайтеся заборони на наближення до себе spacecadet93

Судячи з оновлень Челсі в профілі, вона послухала поради своїх підписників і все ж поїхала з дому. Ось тільки її хлопець з рішенням був не згоден. Він знайшов квартиру, де вона була, і став ломитися в двері, перелякавши і саму дівчину, і всіх сусідів.