Демі Мур продемонструвала свою ідеальну фігуру в комбінезоні. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці Instagram.

Знаменита актриса постійно показує, що з роками стає тільки краще. Жінка має дивовижну здатність виглядати вкрай молодо, незважаючи на те що їй вже 58 років.

Нещодавно Демі Мур показала фотографію в темно-синьому комбінезоні з укороченими рукавами. Одного разу була вдало скомбінована з коричневими черевиками і окулярами-авіаторами.

Знаменита актриса зробила фотографію на тлі чудового пейзажу і продемонструвала відмінну фігуру.

"Мені потрібен повний шафа!",- повідомила знаменитість.

Підписники жваво відреагували на новий пост Демі Мур. За добу її фотографія зібрала 40,6 тисяч лайків.

"Сьогодні вранці ти виглядаєш приголомшливо! Яка ти красива жінка! Ти тримаєш себе в кращій формі, і це видно!"; "Ти виглядаєш такою красивою леді"; "чудовий стиль", - повідомляють користувачі Instagram.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі.