На особистій сторінці в «Фейсбук» української телеведучої Сніжани Єгорової з'явилося нове маразматичне заяву. Цього разу знаменитість заявила, що нібито Україна встигли продати приватній американській компанії.

Читайте нас у Google News!

Сніжана Єгорова
Сніжана Єгорова

Крім цього, одіозна світська левиця додала, що особисто бачила номер реєстрації приватної організації. За словами Єгорової, українські держструктури теж нібито представляють собою приватну власність.

Сніжана також звернулася до президента Володимиру Зеленському, закликавши сказати українцям всю правду. У той же час в коментарях самі українці по-різному відреагували. Одні повністю підтримали Єгорову, називаючи її сміливою жінкою.

Інші ж вказали, що телеведуча явно не дружить з головою і працює на Кремль.

"Це точно. Все що говорить Сніжана цікаво, сміливо, креативно і інтелектуально. Не всі здатні простежити ці тонкі семантичні зв'язки. І від того багато роблять помилки в тлумаченні цих смислів", "Молодець, Сніжана. Згодна на всі 100.Очень багато питань накопичилося вже до цієї влади", "Давайте, просто, не реагувати на це кремлівську, гнилу, істоту", "Схоже, у частині медійних дам України відсутня особисте життя. Бідний Зе", "Якби ти склала руки и здохла ніхто б НЕ пожалів", "Ще одна відосікамі страждає", "Більше нікуди не беруть, так ця к*нченая вже в прямому ефірі. Ти - не народ України", "Боже, что вона меле? Наліпіла до купи Всього!! Таке Щось ..", "Хто цю курву ще слухає? Що вона Зроби за своє нікчемне життя? Жалюгідна б**дь", "Шкода, что твоїй мамі НЕ зроби аборт, щоб вісь таке непорозуміння багато шансу жити", - писали люди.