Два дні тому відбувся з'їзд партії «За майбутнє». Ігор Палиця вже кілька тижнів активно представляє кандидатів від партії в мери міст.

Читайте нас у Google News!

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

Найцікавіше, що у нього це виходить робити майже синхронно із Зеленським та заявами кандидатів від «Слуги народу».

Ще забавно, що в регіонах «За майбутнє» та «Слуга народу» борються за тих же кандидатів, перетягують до себе ті ж давно всім відомі особи. Про це на своїй сторінці в Facebook, пише політолог і блогер Олексій Голобуцький.

Він зазначає, головним досягненням «За майбутнє» останнього тижня можна вважати мова Ігоря Палиці на відкритті з'їзду: він вдало реанімував гасло «Дістало!». Останній раз цей слоган звучав на Майдані щодо Януковича і Сім'ї, при тому об'єднував і патріотів, і аполітичну масу, яку дійсно «просто дістало».

Якщо «За майбутнє» утримає це гасло за собою - вони дійсно «відкусять» собі значну частину незадоволеного електорату, в тому числі - колишніх «73%», які розчарувалися і «їх дістало».

Політолог зазначає, насправді дивно, що ніхто не встиг приватизувати цей універсальний гасло до Палиці - адже воно ідеально підходить до ситуації і справді здатне об'єднати дуже різні соціальні та електоральні групи.

Виглядає так, що поки патріоти шукали більш осмислені ідеї гасел, «За майбутнє» пішла простим шляхом - і в результаті успішно «відкусить» хороший шматок електорату «Слуги народу» на місцевих виборах і, цілком ймовірно, на дострокових парламентських. Читайте також - заст Кравчука в ТКГ Фокін заявив, що у війні на Донбасі винні обидві сторони.