Народна депутатка Ірина Геращенко похвалилася своїм здоровенним пухнастиком. Відповідну фотографію народна депутатка опублікувала у мережі Facebook.

Так, Геращенко розповіла, що кіт нещодавно повернувся від бабусі і на нього чекає дієта.

"Як вареник в маслі. Літо з бабусею перетворює кота на кабанчика:) Тепер посадимо на осінню дієту", - пише Ірина Геращенко.

Як вареник в маслі. Літо з бабусею перетворює кота на кабанчика:) Тепер посадимо на осінню дієту

Posted by Iryna Gerashchenko on Monday, August 31, 2020

Але підписники Ірини Геращенко закликали її схаменутися та дозволити коту жити щасливим гладким життям.

"Іро, у Верховну Раду його - нехай бігає за ОПЗЖистами і сам схнудне, не знадобиться вдаватися до дієти", - пише Олександр Чернега.

Раніше Українці повідомляли, що нардепка Ірина Геращенко опублікувала допис у мережі Фейсбук, де закликала Володимира Зеленського дотриматися стандартного виконання гімну України.

"Зеленський перестав з’являтися на міжнародних зустрічах в м’ятих лляних льолях (правда, й зустрічей міжнародних давненько не було) й переодягся в чиновничі консервативні костюми. Перестав їздити на фронт в футболках тінейджера і блакитних розлітайках відпустника на морі, натягнув - таки хакі. Доєднаюся до Алёна Яхно: а можна очікувати на День Незалежності Гімн держави в класичному, традиційному виконанні? Без гламуру, паноктікуму і еклектикуму?"

Цим дописом Ірина Геращенко підтримала Олену Яхно, яка раніше також написала допис про виконання державного гімну.

"Ко Дню Независимости

У меня только одно пожелание! Обеспечьте, плиз, классическое исполнение гимна Украины.

Без сисек

Без хип-хопа

Без придурковатых шляп и прочего креатива!

Это единственное, о чем я прошу"

Зеленський перестав з’являтися на міжнародних зустрічах в м’ятих лляних льолях( правда, й зустрічей міжнародних...

Posted by Iryna Gerashchenko on Thursday, August 20, 2020

Раніше Українці повідомляли, що народна депутатка Ірина Геращенко у своєму дописі у мережі Фейсбук закликала владу змінити майданчик перемовин щодо Донбасу.

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

"Я так розумію, Лукашенко вважає, що Порошенко і досі президент?

Пишаюся тим, що наша команда гідно виграла в 14 році, гідно провела демократичні вибори в 19, гідно визнала поразку, передала владу, не чіпляючись за табуретки і гідно перейшла і опозицію. До влади, не до України.

Тим часом вже наступного тижня , нехай в скайп - режимі, має відбутися чергове засідання ТКГ. Мирні переговори тепер не можуть відбуватися на мінському майданчику, навіть в форматі скайп - конференціі. Після насильства на вулицях білоруських міст, передачі бойовиків - "вагнерівців", які вбивали на Донбасі, РФ, невизнання виборів всім цивілізованим світом.

Координаційний центр ТКГ не може знаходитися в Мінську, тепер це легітимізація сфальсифікованих виборів і диктатора. І чим довше нинішня українська влада тягне з політичним рішенням про перенесення майданчику - тим гірше для мирних переговорів. І для української влади, зовнішня політика якої стає все більш незрозумілою і аморфною."