Народна депутатка Ірина Геращенко у своєму дописі у мережі Фейсбук закликала владу змінити майданчик перемовин щодо Донбасу.

Читайте нас у Google News!

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

"Я так розумію, Лукашенко вважає, що Порошенко і досі президент?

Пишаюся тим, що наша команда гідно виграла в 14 році, гідно провела демократичні вибори в 19, гідно визнала поразку, передала владу, не чіпляючись за табуретки і гідно перейшла і опозицію. До влади, не до України.

Тим часом вже наступного тижня , нехай в скайп - режимі, має відбутися чергове засідання ТКГ. Мирні переговори тепер не можуть відбуватися на мінському майданчику, навіть в форматі скайп - конференціі. Після насильства на вулицях білоруських міст, передачі бойовиків - "вагнерівців", які вбивали на Донбасі, РФ, невизнання виборів всім цивілізованим світом.

Координаційний центр ТКГ не може знаходитися в Мінську, тепер це легітимізація сфальсифікованих виборів і диктатора. І чим довше нинішня українська влада тягне з політичним рішенням про перенесення майданчику - тим гірше для мирних переговорів. І для української влади, зовнішня політика якої стає все більш незрозумілою і аморфною."

Раніше Українці писали, народна депутатка Ірина Геращенко написала у своєму Фейсбук, як стала свідком небезпечної поведінки громадян прямо у центрі Києва.

Читайте нас у Google News!

Ірина Геращенко
Ірина Геращенко

"Тераса київського ресторану "Гірчиця", чимало відвідувачів. Якесь бурмило поряд кричить вгору: "Давай, кидай!" Повз нас пролітають будівельні інструменти. Шокована, роблю зауваження. Бурмило хамить і знову кричить вгору: "Сюди кидай, вбік!". Повз терасу пролітають дерев‘яні балки, дякувати, не на голови відвідувачам. Бурмило, помітивши, що я фотографую, відвертається. І хамить. І досі не розумію, чому офіціанти не викликали поліцію, МВС поряд. Зробимо бурмило відомим. Хто знає прізвище цього персонажа - пишіть", - повідомила Ірина Геращенко.

Тераса київського ресторану « Гірчиця», чимало відвідувачів. Якесь бурмило поряд кричить вгору: « Давай, кидай!» Повз...

Posted by Iryna Gerashchenko on Tuesday, August 11, 2020