Президент України Володимир Зеленський, який побував 1 вересня з візитом в Полтавській області, розкритикував стан аеропорту обласного центру. Він пообіцяв внести його в проект "Велике будівництво" і реконструювати.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Про це повідомляє інтернет-видання "Полтавщина".

Враженнями від аеропорту глава держави поділився з журналістами під стінами нового корпусу полтавського кардіодиспансеру.

"Але я вам скажу, що стосується полтавського аеропорту. Те, що ми сьогодні побачили ... Літаки туди не прилітають. Аеропорт сьогодні не працює. І коли я сьогодні приземлився, я зрозумів чому. Було відчуття, що це наша остання поїздка в житті . Злітна смуга не працює, не сучасна, не працююча. Тому ми обов'язково внесемо полтавський аеропорт до другої частини програми "Велике будівництво". Ми почнемо будувати в 2021 році. За 2-3 роки побудуємо в Україні всі необхідні аеропорти ", - запевнив Зеленський .

Він додав, що в аеропорту, в принципі, нормальний новий термінал, але злітно-посадкової смуги немає.

"Але найголовніше, ми знаємо про це, побудувати смугу за всіма міжнародними стандартами. Проект повинен бути, ми домовилися з головою ОДА, проект повинен бути до початку 2021 року", - сказав президент.

За його словами, якщо дозволить погода, то будівельні роботи повинні початися вже в березні 2021 року. А ремонт смуги потрібно почати вже в цьому році. Кошти на ремонт будуть закладені в обласному бюджеті.