Народний депутат Гео Лерос, якого Зеленський назвав мікробом красиво відповів президенту. Лерос сказав, що президент не став воювати зі старою системою, замість цього він вважав за краще злитися з нею, проміняти шанс великої держави на конверти від олігарха. Про це у своєму Facebook заявляє політолог Віктор Бобриненко.

Політолог запевняє, що кращого висловлення навіть і немає. Зеленський виключив Героса з партії "Слуга Народу". Більшість фракції взяло команду під козирок і це була явна дурість, за логікою технологій. Усі тепер будуть казати, що людину "вигнали за правду", пліткувати будуть не лише противники, а й союзники. Плітки будуть навіть від тих котрі казали, що президент "не бере конвертів від олігархів". На таку подію налетить "зграя" Пальчевського, по ній "пройдуться" всі проросійські та проєвропейські канали.

Політолог підкреслює, що виключення з партії Лео Героса було не те, що не дипломатичним, а помилковим.

"Вітаю: вчора Лерос зробив Зеленському мінус пару відсотків до рейтингу. А ми для себе прийняли те, про що розумні люди вже давно здогадалися - Зеленський не тримає удар, панікує і нервує. І тепер такі історії будуть частішати.", - підсумовував Віктор Бобриненко.

Скандальну історію з назвою Зеленським власного депутата читайте на порталі "Українці".