Президент України Володимир Зеленський вважає "мікробами" скандальних членів партії "Слуга народу".

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Про це президент заявив на з'їзді партії "Слуга народу" в Києві.

За його словами, в парламентській фракції допускають помилки, але вони визнаються і виправляються.

"І нічого страшного немає. Деякі люди забули, як вони сюди потрапили й для чого. Це теж є. Вони - мікроби, бактерії у вашому здоровому організмі. Але, на щастя, їх дуже мало, і вони слабкі. Я впевнений, ми не помітимо їх на шляху до успіху. І їх ніколи не згадає історія, не згадає їх імена", - заявив Зеленський.

Раніше Українці повідомляли, що у Дніпрі, куди з робочим візитом приїхав Володимир Зеленський його охорона побила дівчину активістку та зломала їй ребро. Про це написав активіст руху опор капітуляції Андрій Денисенко.

"Це офіційні дані СМЕ. Аліна - дівчина з Донецька, патріотка, біженка, яка бере активну участь в усіх акціях Руху опору капітуляції на захист України. Вдумайтеся - щоби не підпустити її з незручними питаннями до Зекапітулянта, його охорона зламала їй ребро. Потерпілий, щойно ти сам собі прибив кришку на роялі" Андрій Денисенко

Діагноз дніпровської активістки
Діагноз дніпровської активістки

Денисенко повідомив подробиці події нападу на активістів у виконанні охорони президента та представників Нацполіції.

З його слів, охорона президента напала на них ще за 200 метрів до місця проведення акції. В цей час Зеленський що побачив як б'ють людей просто сховався в бусі та виходив звідти поки не зібрався весь його кортеж, після цього президент спішно покинув місце події.

"Ми йшли на мирну акцію, настрій був цілком філософський і мали намір відкрито і гостро, але спілкуватися. Натомість побачили озвіріння і страх того, що вже не можна назвати владою. Це вироджена, брехлива й скажена колективна істота, яка становить загрозу для життя і здоровя людей, нації та держави. Що ж, Володю, не хвилюйся, ми добре знаємо, як лікуються подібного роду сказ та енурез", - підкреслив Денисенко.

Нагадаємо, що нещодавно Володимир Зеленський заявив що не боїться Путіна.