Політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, довгий час брати Суркіси через українські суди намагалися визнати неправомірними дії Нацбанку щодо «ПриватБанку».

У самому розпалі юридичної активності Суркісів, фахівці попереджали, що повернення грошей Суркісам стане прецедентом, який потрібен Коломойському в його війні з Україною за повернення «ПриватБанку».

Григорій Суркіс
Григорій Суркіс

Аналітик зазначає, довго чекати не довелося, Печерський райсуд Києва 2 вересня задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до «ПриватБанку», тепер банк, а якщо бути точніше, то держава зобов'язана виплатити гроші за їх депозитами загальною сумою в 350 мільйонів доларів США і майже десять мільярдів гривень спільникам Коломойського.

На міжнародному рівні було доведено, що Суркіси були спільниками з Коломойським в пограбуванні країни.

"А до чого ж тут Зеленський? А при тому, що саме президентство Зеленського стає гарантією для обікрали нашу країну олігархів повернути все те, що було повернуто Україні командою п'ятого президента Порошенко при абсолютну підтримку наших західних партнерів з ЄС і США", - написав аналітик.

Він додає, ті, хто не хотіли Порошенко, повинні віддати і розписатися. Тепер кожен з них боржник Суркісів і Коломойського-Зеленського.