Народний депутат "Опозиційної платформи за життя" Олександр Колтунович обізвав своїх колег "ідіотами". Подія сталася під час сесійного засідання Верховної Ради.

Інцидент трапився під час розгляду законопроєкту про "Вихід з Угоди про співробітництво держав-учасників СНД в створенні використання і розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки"

Колтунович заявив, що всі закони які направлені на "дезінтеграцію з країнами СНД, вони завдають прямої шкоди національній економіці". У відповідь на таку думку прозвучали крики "Ганьба!" та "Шум!" від опозиційних депутатів.

Промовець відповів досить впевнено та зухвало: "Ті, хто кричить "Ганьба", ті у 2014 році обнулили експортний потенціал України". Проте крики продовжились і тоді Олександр сказав: "Боже, помовчте ви вже, не кричіть, ідіоти".

Після чого спікер Верховної Ради заблокував мікрофон для нардепа та попросив його вибачитись перед колегами.

Разумков зазначив, що "такі висловлювання точно не в парламенті. Вибачмось перед колегами".

У відповідь Ковтунович максимально стисло та завуальовано сказав: "Прошу вибачення за нетолерантне слово. Воно недоречно в публічній площині"