Виступаючи на політичному ток-шоу "Свобода слова від Савіка Шустера" депутат від партії "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко заявив, що операцію по затриманню "Вагнерівців" було злито, нардеп послався на документи, раніше оприлюднені його колегою по фракції Володимиром Ар'євим.

Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко

Частину документів Гончаренко показав присутнім на шоу та телеглядачам. Нардеп також звернувся до голови Служби зовнішньої розвідки України Валерію Кондратюку, заявивши, що сьогодні під загрозою робота як СЗР, так і СБУ. Гончаренко наголосив, що якщо у вищому керівництві країни присутній зрадник, то результату ми не побачимо ніколи, оскільки все буде «зливатися».

Відповіддю Кондратюка було називання нардепа «безвідповідальним політиком». За думкою голови СЗР, заява Гончаренко не просто безвідповідальна. Його також слід розглядати як провокацію, що вносить розкол в українське суспільство. Це точно не грає на інтереси держави. У зв'язку з цим Кондратюк закликав Гончаренко, стати, нарешті, патріотом і депутатом, що представляє інтереси українського народу.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" повідомляв про заяву від нардепа Гончаренко про появу в команді президента "крота", що зливає секретну інформацію Кремлю.