Олексій Гончаренко розмістив на своєму YouTube-каналі відеозвернення, в якому заявив, що в оточенні Володимира Зеленського є «кріт», що зливає росіянам секретну інформацію.

Читайте нас у Google News!

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

До такого висновку народного депутата від партії «Європейська солідарність» підвела історія з найманцями ПВК «Вагнера», раніше переданих Білоруссю Росії.

Гончаренко наголосив, що дана історія поступово обростає все новими подробицями. Зокрема, спецоперація дійсно розроблялася українськими спецслужбами, і спочатку Білорусь була тут ні при чому. Планувалося, що в результаті вдасться затримати більше 30 найманців, раніше воювали на Донбасі.

Однак в результаті хтось «злив» інформацію, і «вагнеровцев», як відомо, затримали під Мінськом, а Олександр Лукашенко скористався цим з вигодою для себе.

Виникає логічне запитання - з чиєї вини провалилася спецоперація? Сам Гончаренко не сумнівається в тому, що провал став наслідком зливу інформації «кротом», котрий обіймав високу посаду в українському керівництві. Народний депутат додав, що ця людина входить в оточення президента.