Виступаючи в ефірі каналу ZIK народний депутат Ірина Верещук відкоментувала слова Володимира Зеленського про "мікроби та бактерії" серед команди "Слуга Народу". На думку народної обраниці, що представляє політичну силу президента в парламенті 9-го скликання, особисто вона себе «мікробом» не вважає, тому сприйняла це висловлювання глави держави спокійно.

Читайте нас у Google News!

Ірина визнає, що слова президента насправді були досить різкими. Та вона переконана - президент має право на такі висловлювання, адже "Слуги народу" прийшли до парламенту в нього за спиною. Було підкреслено, що багатьох із них ніхто не знав, і ніколи б не впізнав якби не бренд президента.

Тим часом зараз «маленькі зірочки» вважають себе «галактичними планетами», чомусь вважають, що можуть та зобов'язані вказувати главі держави в алегоричній, протестній, а іноді навіть звертатися до нього з нищівною критикою. Напевно, вони дійсно вже забули, як все було рік тому коли вони лише починали свою кар'єру.

Нещодавно портал "Українці" публікував деталі "польотів" Верещук над Києвом на парасольці.

Нагадаємо, що Ірина Верещук балотується на посаду мера Києва від партії "Слуга Народу". На думку політологів "Слуги народу" намагаються зробити з Ірини власну копію Юлії Тимошенко: "Дівчину, звичайно ж, можна вивезти з Рави-Руської, але ... Далі, як то кажуть, по тексту."

А також читайте про благословення президентом Верещук на перемогу на вибори.