Президент України Володимир Зеленський під час співбесіди з кандидатами на посаду мерів підтримав концепцію перемоги в Києві. Про це переможниця праймеріз партії «Слуга народу» Ірина Верещук розповіла в інтерв'ю УНН.

Читайте нас у Google News!

Ірина Верещук
Ірина Верещук

«Президент Зеленський підтримав моє бачення того, як ми переможемо на місцевих виборах в Києві. Він поділяє мою думку, що Київ - це модель України в мініатюрі. Щоб дійсно змінити країну, ми повинні змінити Київ", - заявила Ірина Верещук і підкреслила, що« президент дав кілька дуже корисних порад »для її перемоги.

Розповідаючи про ініціативу подати свою кандидатуру на праймеріз міського голови в партії «Слуга народу», народний депутат зазначила, що рішення прийняла самостійно. Відповідаючи на питання, хто спонукав її до цього рішення, Ірина Верещук заявила: «Це президент Зеленський і його приклад людини, який прийшов змінити країну. Він мене надихнув і, можна сказати в хорошому сенсі підштовхнув. А потім, після перемоги на праймеріз, і підтримав ».

Серед основних проблем в столиці Ірина Верещук назвала корупцію.

«Якщо в міської влади є корупція, мер за неї політично відповідає. Якщо у мера Кличко є оточення, яке вважають корумпованим, ми не можемо робити вигляд, що нічого не відбувається », - заявила нардеп.

Також Верещук переконана, що варто боротися не з корупцією, а з корупціонерами.

«Корупція має прізвища, які часто добре всім відомі. Викриття і покарання корупціонерів має відбуватися і до виборів, і під час виборів, і після них. Правоохоронні органи і суди повинні робити свою роботу незалежно від виборчих кампаній », - резюмувала нардеп.

Нагадаємо, 16 липня 2020 року Ірина Верещук перемогла в праймеріз партії «Слуги народу» і братиме участь у виборах міського голови Києва від цієї політсили.