Радник глави офісу президента України Олексій Арестович заявив, що поставки важкого озброєння в Україну від країн Заходу затримуються. У зв'язку з цим наша армія буде переживати на фронті важкий період.

Зараз у російських окупантів є тактичний успіх, сказав Арестович в ефірі Фейгін live.

"Саме затримка передачі техніки від Німеччини побічно є причиною того, що відбувається на фронті. Якби важка зброя від них приїхала, ситуація повернулася б кардинально в інший бік", – сказав радник глави ОП.

За прогнозом Арестовича, протягом як мінімум місяця, поки до нас не дійде Західна зброя, ЗСУ загрожують важкі втрати на фронті аж до того, що окупанти можуть брати наших захисників в оточення і поступово просуватися вперед.

"До цього треба бути готовими. Нас чекає важкий місяць, депресія, яка доходить місцями до паніки і взаємні важкі звинувачення в суспільстві. Але Україна може провести додаткову мобілізацію і буде боротися до останнього солдата, але не піде на поступки Росії", – говорить радник.

Зазначимо, Посол України в Німеччині Андрій Мельник дорікнув німецькій владі в тому, що вони гальмують надання українській армії важкого озброєння. Дипломат опублікував картинку, на якій зображена черепаха, що тягне патрон, і підпис "Німецька допомога вже на шляху до нас".